Şimdi sadece

ve %100 para iade garantiyle.

$4.95

1. MESAJ ŞİFRELEME

SJ IM mesajları şifrelemek için bir OpenPGP algoritması kullanır. Başlangıç üzerinden elde edilen anahtar çiftli olarak oluşturulabilir ve program içerisine aktarılabilir veya SJ IM sizin için oluşturmaya izin verir.

Program veri gizliliğini tam olarak sağlayabilen 4096 bayt PGP anahtar uzunluğuna kadar desteklemektedir.

SJ IM PGP (OpenPGP) ve OTR (Off-the-Record Messaging) destekleyen herhangi bir Jabber istemcisi ile uyumludur (Psi, Miranda vb).2. GÜVENLİ DOSYA GÖNDERİMİ

32-sembol şifreleri ile korumalı arşiv dosyaları gönderebilirsiniz.

SJ IM yazılımı ile güvenli ve rahat bir şekilde en hassas bilgileri göndermek oldukça kolay.

Bizim yeni "Bir Tıklama ile Gönder" fonksiyonumuz 32-sembol şifrelemeyle dosya arşivi ve sendspace.com veya safetjabber.com hizmetimiz ile sunucu dosyalama işlemini kullanmanızı ve tek bir tıklama işe göndermenizi sağlar.3. GEÇMİŞ ŞİFRELEME

SJ IM sohbet geçmişi de Rijndael olarak ta bilinen AES algoritması ile şifrelemektedir. Herhangi bir kimse PGP anahtarının çifti olmadan sohbet geçmişinize erişemez anlamına gelir.

Siz neden OpenPGP ile olmadığını mı soruyorsunuz? Bu CPU kaynaklarının çok daha fazla talep edilebilir olduğunu gösterir. Diyelim ki, sohbet geçmişi 10000 kayıt şifresi için bir saat beklemek gerektiğini düşünün.ST JABBER İSTEMCİSİ HAKKINDA

OS Andorid SJ IM’in masaüstü sürümü’nün tüm özelliklere sahiptir. Farklılığı daha çok telefonlar ve tabletler’in dokunmatik ekran özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

Büyük dikkate ile hazırladığımız SJ IM özellikleri:

  • SJ IM messengers aralarında otomatik PGP ve OTR şifrelemesi.
  • PGP ve OTR kullanan tüm programlara desteği.
  • Herhangi bir XMPP sunucu desteği.
  • Kolay kullanım.
  • Tasarım ve kullanılabilirlik.

Sosyal ağlar ile mesajlaşma (Facebook, GTalk, Я.Онлайн vb.) nedeni ile SJ IM XMPP standartlarını kullanan tamamıyla gizli olabilir. Çalışmayı sağlayabilmek için - SJ IM bir kullanıcı profili eklerken Jabber-ID gibi sosyal ağların bilgilerini kullanılır. Örnek olarak sadece Jabber-ID ile ayrıntılı bir GTalk profili eklemek için kullanılabilir: '[email protected]'.

Otomatik şifreleme ile ilgili olarak SJ IM (herhangi bir işletim sistemi altında her bir sürüm için) kullanmak gerekir, bununla insanlara sohbet açabilirsiniz. PGP (OpenPGP) ve OTR (Off-the-Record Messaging) şifrelemeyi (Miranda, Psi vb.) destekleyen herhangi bir messenger ile bunu yapabilirsiniz.

OS Android için SJ IM ekstra çaba harcamadan güvenli sohbet edebilmenizi sağlar. Sadece özel PGP anahtarı değişimi ya da sohbet etmek istediğiniz kişinin OTR oturumunu başlatmanız gerekir ve gitmek için hazırsınız.

FOR YOUR BUSINESS

Information for companies that are ready to purchase more than 5 copies

DETAILS

RATING


Şimdi sadece

ve %100 para iade garantiyle.

$4.95
Copyright © by SJ Software Development Group Limited. All Rights Reserved. 2011-2017.
69 Arch. Makariou III Ave. Tlais Tower, office 301, 1070 Nicosia, Cyprus. VAT Number HE-290294